Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi

  • 24 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi São Paulo o powierzchni 24 m² jest położony prawie 5 min piechotą od stacji metra Tucuruvi i oferuje Wi-Fi. Świątynia Salomona jest w 7 km, a Park Stanowy Cantareira 4 km od apartamentu.

Ten apartament zapewnia zmywarkę.

W obiekcie noclegowym znajduje się również pełnowymiarowa kuchnia z zapleczem kuchennym.

Apartament szczyci się dogodną lokalizacją i zaprasza gości do w dzielnicy Vila Mazzei. Centrum kongresowe Expo Center Norte znajduje się prawie 10 min jazdy od obiektu. Paroquia Menino Jesus leży w 250 metrach. 1-pokojowy Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi położony jest kilka kroków od najbliższego przystanku autobusowego - Rua Paranabi.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi São Paulo
Studio Expo Center Norte, Anhembi- 503
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Expo Center Norte, Anhembi- 503

9.8
Wyjątkowy 16 opinii
504 m od nieruchomości
USD 58 USD 52
za noc
Studio Modelo -Tucuruvi-Sp
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Modelo -Tucuruvi-Sp

9.6
Wyjątkowy 20 opinii
504 m od nieruchomości
Studio Prox Metro, Expo Center Norte E Dist Anhembi
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Studio Prox Metro, Expo Center Norte E Dist Anhembi

9.5
Wyjątkowy 2 opinie
1.2 km od nieruchomości
USD 27 USD 24
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    20 km

    Stacje kolejowe

    Terminal Rodoviario do Tietê
    4,9 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Przyjazny zwierzętom

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy w Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi można przebywać ze zwierzętami?
      Tak, zwierzęta są akceptowane w Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi.
    • Czy w Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi jest kuchnia?
      W Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi goście znajdą pełnowymiarową kuchnię z ekspresem do kawy/herbaty i lodówką.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Congonhas
    20 km

    Stacje kolejowe

    Terminal Rodoviario do Tietê
    4,9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Studio Tucuruvi 2 - 20Min Do Anhembi São Paulo

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij